Program magazynowy LoMag można rozszerzyć o obsługę wypożyczalni. Niewątpliwym plusem tego rozwiązania jest fakt, ze nie musimy inwestować w dodatkowe narzędzia. Niesie to za sobą sporą oszczędność. Program wypożyczalnia to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala zwiększyć efektywność biznesu. Osobom zarządzającym łatwiej będzie zoptymalizować koszty, a także zmniejszyć liczbę zbędnych wydatków. Bezpośrednio przekłada się to na wyższe zyski z działalności, a także mniejszą ilość popełnianych błędów.

 

Kompleksowe wsparcie dla biznesu

Na rynku funkcjonuje coraz więcej wypożyczalni. Wypożyczany jest m.in. sprzęt budowlany, ogrodniczy, wodny, medyczny, sportowy, a także wiele innych. Coraz częściej w asortymencie takich firm znajdują się ubrania, czy też akcesoria. Możliwości są niemal nieograniczone. Ważne jest jednak to, aby zagwarantować sobie kompleksowe wsparcie informatyczne. To właśnie profesjonalne oprogramowanie do zarządzania wypożyczalnią ułatwi kierowanie biznesem.

 

Brak dodatkowych kosztów

Wdrażając moduł wypożyczalnia nie musimy obawiać się dodatkowych kosztów. Z pewnością usatysfakcjonuje to osoby, które nie posiadają zbyt dużego budżetu. Trzeba podkreślić, że omawiane oprogramowanie nie wymaga zatrudnienia specjalistycznej obsługi. Samodzielnie przyswoimy wszystkie funkcje, co zagwarantuje nam pełną swobodę. Na uwagę zasługuje również fakt, że możemy monitorować przedsiębiorstwo z dowolnego miejsca na świecie. Wynika to z faktu, że oprogramowanie jest w pełni przystosowane zarówno do urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych.